Неограничене бесплатне 16×16 Судоку слагалице
16×16 Судоку
Играјте 16×16 Судоку Онлајн – Бесплатне 16×16 Хекс Судоку Слагалице
Играјте 16×16 Судоку онлајн бесплатно – највећи доступни Судоку формат. Користите бројеве 1–16 (са A–G за 10–16) у редовима, колонама и 4×4 кутијама. Било да тражите лаке, средње, тешке или експерт 16×16 Судоку слагалице, играјте одмах у прегледачу или преузмите 16×16 Судоку PDF-ове за штампу.
Основно искуство
Играјте 16×16 Судоку Онлајн Бесплатно
Почните да играте 16×16 Судоку одмах, без преузимања. Наша онлајн игра укључује:
Више нивоа тежине (од почетног до екстремног)
Аутоматско чување и наставак у било ком тренутку
Савети, белешке и паметни алати за решавање
16×16 Судоку Нивои Тежине
Изаберите ниво тежине који одговара вашем умећу:
Почетни
Много задатих цифара, одлично за учење 16×16 формата
Лако
Вођени увод са умереним назнакама
Средње
Уравнотежен изазов за искусне решаваче
Тешко
Напредне стратегије и потребна трајна концентрација
Експерт
Веома мало назнака, потребно дубоко логичко закључивање
Екстремно
Врхунски 16×16 Судоку изазов
16×16 Судоку Слагалице за Штампу (PDF)
Преузмите и одштампајте висококвалитетне 16×16 Судоку PDF слагалице. Савршено за посвећене решаваче, учионице или колекције слагалица. Доступно у више нивоа тежине.
Шта је 16×16 Судоку?
16×16 Судоку (такође назван Хекс Судоку) је највећа стандардна Судоку варијанта са 16×16 мрежом. Користи цифре 1–9 плус слова A–G (која представљају 10–16) у сваком реду, колони и 4×4 кутији. Са 256 поља за решавање, нуди најдубље доступно Судоку искуство.
Правила и ток решавања
- Попуните сваки ред цифрама 1–9 и словима A–G
- Свака колона такође мора садржати свих 16 симбола
- Свака 4×4 кутија мора садржати 1–9 и A–G
- Ниједан симбол се не понавља ни у једном реду, колони или кутији
Стратегија решавања
Зашто играти онлајн
- Бесплатне неограничене слагалице
- Није потребно преузимање
- Доступно на мобилном и десктопу
- Уграђени савети и алати
- Више нивоа тежине
Још варијанти
16×16 Хекс Судоку
Стандардни 4×4 распоред кутија
12×12 Судоку
Средња мрежа од 144 поља
Азбучни Судоку
Велики формат само са словима
Џиновски Судоку
Преко 16×16 димензија
16×16 Судоку ЧПП
Да ли је 16×16 Судоку тежи од 9×9?
Да. Са 256 поља и 16 симбола (укључујући слова), захтева много више концентрације, систематичног размишљања и времена за решавање.
Могу ли да играм 16×16 Судоку онлајн бесплатно?
Да. Можете играти неограничене бесплатне 16×16 Судоку слагалице онлајн без потребе за преузимањем.
Да ли постоје 16×16 Судоку слагалице за штампу?
Да. Можете преузети и одштампати 16×16 Судоку PDF слагалице у више нивоа тежине.
Шта значе слова A–G у 16×16 Судоку?
A представља 10, B = 11, C = 12, D = 13, E = 14, а F = 15. Цифра 16 се обично пише као 'G' или '10' у хекс нотацији.